Hammermill / Paralama - Savsan Makina A.Ş.

Hammermill / Paralama

Hammermill (Selüloz Paralama) Ünitesi

Genel Tanım

Bu ünitede selüloz fluff pulp (çocuk bezinin içinde bulunan pamuksu malzeme) dönüştürülmektedir. Selüloz ünite içerisinde bulunan özel bıçaklar ile uygun ebatlarda fiber boylarında paralanmaktadır.
Selüloz servo motorlar ile üniteye beslenmektedir. Üniteye aynı anda iki selüloz kağıdı birlikte beslenmektedir. Azami giriş genişliği 510 mm'dir. Saatlik kapasitesi yaklaşık 600 kg'dir.
Paralanan selüloz ünite üzerinde bulunan 3 adet çıkıştan alınmaktadır. Böylece selüloz şekillendirme ünitesinde 3 katlı bezin iç yapısı elde edilebilmektedir.
Ünitenin ana bıçak mili rulmanlarında ısı sensorları bulunmaktadır. Böylece aşırı ısı oluşması gibi tehlikeli durumlar takip edilmektedir. Aşırı ısı oluşması durumunda hat otomatik olarak durdurularak yangın tehlikesi asgariye indirilmektedir.

Talep ve Sipariş


Dizeleme ünitelerimiz mevcut üretim hatlarına ve müşteriye özel olarak optimize edilmektedir. Detaylı bilgi ve teklif istekleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, satış ekibimiz en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.