İnce Kılıf Hatları

Bu hatlar ile 20 mm'ye kadar kabloların dış kılıfları yapılmaktadır.
Hat ana konfigürasyonunda boşaltıcı, ekstruder, soğutma havuzları, kurutucu, çekici kapistan ve sarıcı makineleri bulunmaktadır.
Dokunmatik ekranlı kullanıcı dostu arayüzü ile hat kontrol sistemi yazılımı ile birlikte teslim edilmektedir. Hat üzerinde bulunan ana makinelerin tamamı ana ekran üzerinden de kontrol edilebilmektedir. Tüm makinelerin hat ve ekstruder hızına senkron olarak çalışması sağlanmaktadır. Böylece hat ile kılıfı yapılan kablonun kalınlığı ve yüzey kalitesi stabil kalmakta ve çok yüksek verimlilik oranları yakalanmaktadır. Hat oldukça az fire vererek çalışmaktadır.
Bu hatlar ile tek kat, çift kat veya çizgili kılıflar yapılabilmektedir.
Bu hatlara ilave ekstruder, ilave sarıcılar ve boşaltıcılar, iki katlı havuz, sıcak su sistemi, yatay ve veya dikey akümülatörler, pudralama, vb. opsiyon ilave makineler yerleştirilebilmektedir.
Standard hatlar ile PE, PVC, XLPE, HFFR, LSOH (LSZH) malzemeleri kullanılabilmektedir (İlave miller gerekebilir). Diğer malzemeler için bizimle irtibata geçiniz.
Hat hızları kablo tipine ve kalınlıklarına göre değişkenlik göstermekle birlikte 600 metre/dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Dış Kılıf Hatları

Bu hatlar ile 120 mm'ye kablo çaplarına kadar kılıf yapılmaktadır. Hat ile tek kat, çift kat veya çizgili ekstrüzyon uygulamaları yapılabilmektedir.
Kılıf yapılacak kablonun çapına göre merkez ayarlı değişik ebatlarda kafalar ile kullanılmaya uygundur.
Hatlar üzerinde değişik boşaltıcı, sarıcı ve katerpil uygulamaları yapılabilmektedir.
Stabil çalışan lineer verimliliğe sahip ekstruder ile oldukça düşük fireler ile çalışmaktadır.
Hat PVC, PE, HFFR (LSOH), XLPE malzemeleri kullanabilmektedir.
Bu hat ile yapılacak çeşitli konfigürasyon değişiklikleri ile solar kablolar, alçak gerilim kablolar, tesisat kabloları, esnek kablolar, vb. üretilebilmektedir.
Hat hızı üretilecek kablo tipine göre 300 metre/dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Tandem Dolgu Kılıf Hatları

Bu hatlar ile 120 mm'ye kadar değişik aralıklarda kablo çaplarına kadar dolgu ve kılıf işlemi yapılmaktadır. Bu hat ile ekonomik dolgu malzemesi kullanılan birinci kılıfın üzerine yüzeyin temiz ve uygun renkte boyanmış dış kılıf malzemesi kaplanmaktadır. Böylece gerekli kalite standartlarının daha uygun maliyetler ile karşılanabilmesi sağlanmaktadır.
Kılıf yapılacak kablonun çapına göre merkez ayarlı değişik ebatlarda kafalar ile kullanılmaya uygundur.
Hatlar üzerinde değişik boşaltıcılar ile sarıcılar, değişik ebatlarda ekstruderler, giriş ve çıkış katerpil ve akümülatör uygulamaları yapılabilmektedir.
Hat üzerinde pudralama üniteleri kullanılmaktadır.
Stabil çalışan lineer verimliliğe sahip ekstruder ile oldukça düşük fireler ile çalışmaktadır.
Hat PVC, PE, HFFR (LSOH), XLPE malzemeleri kullanabilmektedir.
Hat hızı üretilecek kablo tipine göre 100 metre/dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Hat ve Makina Talepleriniz


Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarımlar yaparak üretim yapabilmektedir. Hat ve makina talepleriniz ve sorularılarınız için bize yazın, satış temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.