Gantry Tip Boşaltıcılar - Savsan Makina A.Ş.

Gantry Tip Boşaltıcılar

Gantry (Köprü) Tip Boşaltıcı

Gantry (Kule) tip boşaltıcı ve sarıcılar oldukça kuvvetli bir yapıya sahiptir. 1000 mm makara flanş çapından 5000 mm flanş çapına, dolu makara ağırlığında 30000 kg'ye kadar değişik standart boylarda üretilmektedir.
Makaralar özel puntaların arasına alınmaktadır. Makara kaldıma ve indirme işlemleri redüktörlü motorlar ile yapılmaktadır. Puntalar birbirinden ayrı olarak tekli şekilde hareket edebilmektedir ve bu sayade makara yükleme ve indirme işlemleri çok daha kolay ve daha az işgücü ile yapılabilmektedir.
Boşaltıcı olarak kullanıldığında hattın merkezine kablo/tel boşaltma yapmaktadır. Sarıcı olarak kullanıldığında travers işlemi makine üzerine yerleştirilen özel ünite ile yapılmaktadır veya makine önüne yerleştirilen yönlendirici vasıtası ile yapılabilmektedir.
Boşaltıcılarda boşaltma gerginlik kuvveti hız veya tork kontrolü ile yapılmaktadır.

Opsiyonel Özellikler:
Ünitenin kontrol paneli kumanda kollu olarak verilebilmektedir.
İstenmesi halinde kontrollerin tamamı kontrol paneli üzerine yerleştirilen dokunmatik ekran üzerinden yapılabilmektedir.
Hız kontrol modunda çalıştırmak için dancer veya akümülatör ünitesi gerekmektedir.

Makine ve Servis Talepleriniz


Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarımlar yaparak üretim yapabilmektedir. Makine ve servis talepleriniz için bize yazın, satış temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.