Aktarma Hatları - Savsan Makina A.Ş.

Aktarma Hatları

Aktarma Hatları

Bu hatlar ile üretimi yapılmış olan kablonun üretim makaralarından sevkiyat makaralarına aktarılması sağlanmaktadır. Böylece üretim hatlarında müşteri taleplerine göre her boy için hatların durdurularak yeniden çalıştırılmasının önüne geçilmiş olmaktadır.
Üretim esnasında kullanılan özel makaralar yerine sevkiyat için daha ekonomik olan makaralara her bir müşterinin talep ettiği miktar kadar sarılarak gönderimi sağlanmaktadır.
Müşteriye özel olarak yapılan bu paketleme sırasında istenmesi durumunda hat üzerine markalama/ink jet ünitesi ve metre sayaç üniteleri yerleştirilebilmektedir.
Bu hatlar üretimde esneklik sağlamaktadırlar.
Opsiyon olarak hat kontrol yazılımı yüklü bir dokunmatik ekran yerleştirilerek hatların kontrol edilmesi de sağlanabilmektedir.
Değişik kablo tiplerine ve çaplarına göre aktarma hatları üzerinde farklı sarıcı ve boşaltıcı üniteler, çekme üniteleri ve farklı ekipmanlar kullanılabilmektedir.

Hat ve Makina Talepleriniz


Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarımlar yaparak üretim yapabilmektedir. Hat ve makina talepleriniz ve sorularılarınız için bize yazın, satış temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.